TOP YOUTUBE

Kanały na YT, które, według mnie, warte są kliknięcia w czerwony pasek „Subskrybuj”.
Kolejność bez znaczenia.


Znalezione obrazy dla zapytania arlena wittArlena WittMimo, że zawsze uwielbiałam język angielski, zajęcia szkolne z tego przedmiotu przyprawiały mnie o poczucie męki i utrapienia. Arlena opowiada o angielskim poruszając tematy tak ciekawe, że chce się ją oglądać godzinami. Na szczęście jest taka możliwość, bo ma sporo filmów. Nie dowiecie się od niej jaka jest różnica między Present Simple, a Present Continuous. Opowie wam za to o dużo ciekawszych rzeczach 😉


Znalezione obrazy dla zapytania weronika zalazinska chłopak
Weronika Z
ałazińska – Werę znam już od dwóch, trzech lat. Wtedy nagrywała zupełnie innego rodzaju filmiki. Dziś, mimo, że nieco zmieniła kontent kanału i formę vlogów, dalej ma rzeszę fanów. Pochodzi z Krakowa, jednak cały czas widać ją w innych miejscach świata. Jest śliczna, bardzo inteligentna, a jej produkcje wyróżniają się świetnym montażem.


Znalezione obrazy dla zapytania paranienormalniParanienormalni – Kanał mojego NAJUKOCHAŃSZEGO kabaretu. Kwiatkowski to bez wątpienia król polskiej sceny kabaretowej. Gdzieś widziałam grafikę zatytułowaną „50 twarzy Igora Kwiatkowskiego” i nie zdziwiłabym się, gdyby już się tyle uzbierało.


Znalezione obrazy dla zapytania to juz jutroTO JUŻ jutro – Znacie kanał Abstrachuje? Jeden z członków tego kanału, założył swój własny. Trafiłam na niego całkiem przypadkiem i tak zostałam, chcąc obejrzeć wszystkie filmy po kolei. Rafał Masny, bo o nim mowa, mówi na kanale o zmieniającym się, w szybkim tempie, świecie. Porusza temat nowinek technicznych, aplikacji, problemów dotyczących naszej planety, itp. Filmiki są krótkie, zwięzłe i dostarczają dużo wiedzy merytorycznej.


channels4_banner.jpgSzybka Nauka Pro – dla tych, którzy mimo wielkich chęci, nie potrafią przyswajać wiedzy bez załamania nerwowego, które przychodzi prędzej czy później w czasie tego przykrego procesu. Ten kanał pomoże Wam poznać różne narzędzia, które pomogą Wam uczynić naukę efektywniejszą i milszą.


Znalezione obrazy dla zapytania karolina baszakKarolina Baszak – Karolina to piękna i wartościowa kobieta, którą śledzę już kilka dobrych lat. Nagrywa vlogi, tagi i inne „typowe” rodzaje filmików, jednak robi to w nietypowy sposób. Jest wyjątkowa, bo wszystko to robi trochę po swojemu. U Karoliny możemy odpocząć, bo panuje u niej na kanale bardzo sielski nastrój. Ma własną firmę odzieżową, chociaż słowo „odzież”, wydaje się tu trochę nie na miejscu, gdyż jej sukienki kosztują, bagatela, nawet 500 zł. No, ale nie ciuchach tu mowa. Karolina też śpiewa, niedawno poinformowała jej fanów o jej płycie, także cóż… sporo tego u niej na kanale. Coś pewnie sobie znajdziecie 😉


Znalezione obrazy dla zapytania loveandgreatshoesLoveandgreatshoes – jedne z moich ulubionych vlogerek. Zaczęło się od ich filmiku dotyczącego organizacji czasu. Bardzo szybko ich charyzma, uroda i inteligencja sprawiły, że chciałam zostać na dłużej.


Znalezione obrazy dla zapytania alina moskwa DesignYourLifePL – kanał poświęcony organizacji. Biurka, przestrzeni wokół nas, podróży, czasu, życia. Ponadto DYI, vlogi, kosmetyki, książki. I wszystko prowadzone przez jedną osobę. Człowiek renesansu, a przy okazji piękna blondynka.


Znalezione obrazy dla zapytania kasia napiórkowska
Katarzyna Napiórkowska – Kolejna vlogerka, którą mogą kojarzyć posiadacze photobloga, gdzie prace Kasi często widniały na stronie głównej w „polecanych”. Dziś produkuje się również na YT. I to całkiem fajnie się produkuje. Oprócz vlogów, udostępnia również swoje mini-produkcje filmowe. I ma piękną chatę! Nagrywa po angielsku. Dodatkowy plus.


Znalezione obrazy dla zapytania paulina mikułaMówiąc Inaczej – Mieliśmy już panią, mówiącą na tle książek o angielskim, to teraz mamy panią, mówiącą na tle książek, ale o języku polskim. Każdy szanujący się Polak powinien oglądać ten kanał! Paulina, właścicielka kanału, wydała także książkę o tym samym tytule. Warto sprawdzić.


Znalezione obrazy dla zapytania lojournalLoJournal – Laurę mogą kojarzyć fani Martina Stankiewicza, który jest jej chłopakiem. Zdecydowała się w końcu chyba pójść w jego ślady i założyć własny kanał, zupeeełnie inny kanał. Jak znacie Martina, to wiecie, że jest to jeden z wielu świrów na YT (mówię to w pozytywnym sensie), Laura natomiast tworzy filmiki bardzo spokojne, wolne, lekko usypiające, ale przy tym bardzo piękne, no i nie oszukujmy się, bardzo wyróżniające się na tle innych filmików na YT. Chcecie sobie odpocząć? Polecam LoJournal.

Join the Conversation

1 Comment

  1. Uwielbiam filmy Napiórkowskiej o introwertykach i fobii społecznej.
    Może to dziwne, ale ja jakiś czas temu wkręciłam się w oglądanie Kuchni Lidla, patrzę jak ludzie gotują. Fakt, ciężko patrzeć na jedzenie i nie jeść, ale hipnotyzuje mnie to.

    Polubienie

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: